Yaşam

Merve Boluğur’un depremle ilgili sözleri, “Ölecek olan ölüyor, ne yapalım?”

Şubat ayında merkez üssü Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremler 11 ilde yıkıma neden oldu. Depremden en çok etkilenen illerden biri olan Hatay’da hayatını kaybeden Merve Boluğur, bölgeye giderek depremzedelere yardım etmeye çalıştı. Önceki gün Bebek’te görüntülenen Boluğur’un depremle ilgili söyledikleri dikkat çekti.

“DEPREM İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPTIK”

Depremlerin ardından Hatay’a giden Merve Boluğur, “Durum çok kötü, bu bir felaket. Orada üzerimize düşeni ve insani görevi yaptım. Vatandaşlara yardım etmeye çalıştık. Bir arkadaşım da enkaz altında kaldı. maalesef kurtaramadık.”

“ÖLE OLACAK, ÖLECEK ÖLÜYOR”

Fenomen Taha Duymaz’ın 19 yaşında depremde hayatını kaybetmesiyle ilgili konuşan Merve Boluğur, “Allah mekanını cennet etsin. Kadere engel olamayız. Olacak şeyler. Olacak şeyler ölüyor. Biz ne yapalım.” ?İnsan olarak gerekeni yaptık.Deprem olayı var.İnşallah çalışırız.Bir tane sinema reklam işbirliğim oldu ama şu an hayat durdu.Yaşamaya devam ediyoruz çünkü bize verilen bir ömür var. Evde kalarak depresyonu ne kadar yaşayabiliriz?” terimleri kullandı.

SÖZLERİ TEPKİ OLUŞTURDU

Oyunculuğun yanı sıra şarkıcılık da yapan Merve Boluğur’un sözleri kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu. Boluğur’un sözlerini eleştiren sosyal medya kullanıcıları, “Keşke konuşmasaydın” yorumu yaptı.

haberdernekpazari.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu