Haber

Merve Boluğur’dan Net Mesaj: Dişil Enerjisi Olan Erkeklerden Nefret Ediyorum!

Son zamanların gündemden düşmeyen ismi Merve Boluğur, yine konuşulacak açıklamalarda bulundu. Sosyal medya hesabından takipçilerinin sorularını yanıtlayan Boluğur, evleneceği kişiye verdiği yanıtla magazin gündemine geldi. Ünlü sanatçı daha önce yaptığı açıklamalarla magazin gündeminden eksik kalmamıştı.

Detaylar burada…

Her daim magazin gündeminde yer alan ünlülerimizin tam ortasında Merve Boluğur var. Boluğur, özel hayatıyla ilgili yaptığı açıklamalarla gündeme gelmeye devam ediyor.

2017 yılında Murat Dalkılıç ile olan evliliğini sonlandıran Merve Boluğur, ardından bir süre magazin gündeminden uzak kaldı. Ünlü sanatçı son zamanlarda başka bir ilgisiyle gündeme gelmişti.

Memnuniyetini “kocam” notuyla sık sık paylaşan Merve Boluğur, bir süre sonra nikah masasına oturdu ancak evliliği kısa sürdü.

Geçen yıl temmuz ayında yeni bir ilişkiye yelken açtığını açıklayan ve sosyal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmeyen Boluğur, ekim ayında kız arkadaşıyla dünya evine girdi.

Ancak boşanma haberini kasım ayında aldık.

Boşanmanın ardından görüşmeye devam eden çiftin yeniden barışıp barışmayacağı uzun süre merak edildi.

Merve Boluğur bu konuda sessiz kalmayı tercih ederken, merakı gideren isim Mert Aydın oldu.

Mert Aydın, ‘Herkesin kendi hayatı.’ Uzlaşma tezlerini yalanladı.

Yeni evliliğini sabırsızlıkla beklediğini belirten Merve Boluğur, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle soru cevap etkinliği düzenledi.

Boluğur, Instagram hesabından soruları yanıtladı, ‘Evleneceğin erkekte seni mutlu edecek hangi özelliğin olsun istersin?’sorusuna da oldukça tartışmalı bir cevap verdi.

“Kadınsı enerjiye sahip erkeklerden nefret ediyorum, şimdi çekip gidiyorum.”

Merve Boluğur, ‘Sahiplenici/çözüm odaklı adam. Mesela ayağımı çarpmış, bunu görünce kaset almaya gitmiş olmalıyım… Bu tür şeyler bana çok erkeksi geliyor. Kadınsı enerjiye sahip erkeklerden nefret ediyorum, şimdi uzaklaşıyorum.’ sözlerini kullandı.

Ne düşünüyorsun? Yorumlarda belirtmeyi unutmayın!

haberdazkiri.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu